Menu
MŠ A ZŠ Hošťka
Základní a mateřská škola
Hošťka
MŠ A ZŠ Hošťka
Základní škola a Mateřská škola
Hošťka
Spolu a v pohodě
v naší Mateřské a Základní škole

DEN DĚTÍ

DEN DĚTÍ

MDD - 31.05.2024

 MDD jsme si oslavili s předstihem, o den dříve v pátek 31. května.                                                                        Jak jinak než bez učení, takže v přírodě zábavou, hrou a volností. Vše se odehrálo na zahradě u paní ředitelky, farma, jak má být: králíci, kuřátka, brojleři, pes, stromy, keře, vyvýšené záhony zeleniny          a bylin všeho druhu a do toho my. Měli jsme co dělat, rozeznat celou tu botanickou zahradu. Museli jsme zapojit všechny smysly, a to hlavně u bylinek. Nejvíce se nám líbilo chytání a chování si kuřátek, na rozdíl od těch malých opeřených mrňousů. Hlavě, že přežili.                                                                            Pak nás čekal Pátračka. Paní učitelka Pavla nás nešetřila. Její pátrací hra s 34 zašifrovanými úkoly nám některým dala zabrat. Bez nápovědy bychom někteří pátrali ještě teď. Ještě, že u Muchů mají tak rozsáhlou zahradu, kam se vešla veškerá stanoviště.                                                                                                       K tomu ještě jídelníček dle našeho přání, na grilu opečené buřty, lehká domácí buchta,                              k obědu ve škole pizza a zmrzlinový jahodový sorbet, no samé dobroty.                                                             Co více si přát. Náš Den dětí uprostřed flory i fauny byl jak z pohádky.

 

 

 

Datum vložení: 8. 6. 2024 10:16
Datum poslední aktualizace: 8. 6. 2024 17:27
Autor: Správce Webu

Mateřská škola

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

V červnu deštivo a chladno způsobí rok neúrodný snadno.

Pranostika na akt. den

V červnu chtějí včely stavět.

Aktuální počasí

dnes, neděle 16. 6. 2024
oblačno 19 °C 8 °C
oblačno, slabý jihozápadní vítr
vítrJZ, 4.12m/s
tlak1013hPa
vlhkost61%

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Anketa

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Svátek a výročí

Svátek má Zbyněk

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den otců
  • Den afrického dítěte
  • Evropský den židovské kultury